elico_logo
elicocamp_logo
elicotech_logo
elicoprofitech_logo
elicofrost_logo
Szukaj
element_prawa5

O nas

Unilight Polska
Elico Unilight Ronson – siedziba

Spółka Unilight Polska to zespół doświadczonych ludzi działających od 16 lat w obszarze handlu produktami impulsowymi zawierającymi w sobie płomień (zapalniczki, zapalarki oraz paliwa do zapalniczek) i produkcji różnego rodzaju i przeznaczenia kartuszy gazowych.

Nasza siedziba wraz z nowoczesnym zakładem produkcyjnym znajduję się w Żernikach Wrocławskich koło Wrocławia. Zatrudniamy 30 doświadczonych pracowników w następujących działach: produkcyjnym, handlowym, jakości, logistycznym, technicznym oraz magazynowym.

Zaufali nam odbiorcy na wielu kontynentach i w wielu krajach. Nasze produkty nabywają klienci z Ameryki Północnej, Europy, Afryki oraz Australii.

W Polsce znani jesteśmy jako dystrybutor marki ELICO, która w zależności od grupy produktowej występuję jako Elico, Elicocamp oraz Elicotech.

elico_logo
elicocamp_logo
elicotech_logo
elicofrost_logo

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy oraz laboratorium do badania jakości wytwarzanych produktów.

Większość naszych produktów posiada certyfikaty jakości, które wydały światowej klasy instytuty badające jakość i zgodność z istniejącymi normami tj. TUV SUD z Monachium oraz fińska DEKRA.

Nasza ofertę kierujemy do klientów hurtowych oraz szeroko rozumianych partnerów sieciowych. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej.

Skip to content